MBA TIME4U

📍 Бухгалтери в Харків

MBA TIME4U

8.1

MBA TIME4U у Харкові пропонує високоефективне навчання для власників бізнесу та керівників, які прагнуть опанувати фундаментальні принципи менеджменту. Програма спрямована на вибудовування чітких бізнес-процесів, формування сильних команд та впровадження сучасних маркетингових стратегій для стабільного розвитку підприємства.

Навчальний процес базується на практичних знаннях та індивідуальній підтримці тренерів, що дозволяє швидко застосовувати отриманий досвід у роботі. Висока якість викладання сприяє глибшому професійному зростанню та формуванню стратегічного мислення, перетворюючи складні завдання на зрозумілі кроки до успіху.

Особливості та послуги MBA TIME4U

Доступність
  • Вхід для людей у колісних кріслах
  • Місця для людей у колісних кріслах
  • Паркінг для людей у колісних кріслах

MBA TIME4U знаходиться на позиції 12 з 54 у загальному рейтингу бухгалтери в Харків

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

MBA TIME4U має рейтинг 5 з 5 на основі понад 36 відгуків у Google

Юра Ступак

Рекомендую. Отримав багато різних знань.

Юра Ступак ☆ 5/5
Денис Овчаренко

Молодці

Денис Овчаренко ☆ 5/5
Вікторія Головко

Прохождение МВА курса - это самый минимум, который необходим собственникам бизнеса и руководителям. Потому что идти в бизнес без понимания основных принципов менеджмента и маркетинга, без умения выстраивать бизнес-процессы и отсутствия навыка построения команды, тоже самое, что садиться за руль автомобиля, не зная правил дорожного движения.

Вікторія Головко ☆ 5/5
Tetiana Yakovchuk

Я искренне благодарна MBA TIME4U в лице Алексея за обучение. На занятиях получила не только нужные практичные знания, которые сразу же постаралась использовать в работе. Но главное, что тренер меня лично мотивировал не довольствоваться полученной информацией, а начать исследование затронутых тем дальше. Профессионально, тактично, лаконично, наглядно. Однозначно рекомендую данную компанию тем, кто ищет надежного помощника и партнера. Надеюсь стать частью этой интересной команды.

Tetiana Yakovchuk ☆ 5/5
Denys Kuznietsov

Опытные специалисты, знаю ребят довольно давно уже, прошёл у них обучение по программе MBA, да может для кого то это трудно и дорого, но понимание его ценности обязательно прийдёт при применении полученных знаний и кейсов на собственной практике!!! Особенно порадовало отношение к своим выпускникам,- через сколько ты бы не пришёл в гости или просто посоветоваться, тебя встречают как родного!!! И чай-кофе пожалуйста! И дельный совет дадут и по развитию бизнеса помогут, если обратиться. Вобщем и опыт, и сервис, и атмосфера в компании на Высшем уровне!!!

Denys Kuznietsov ☆ 5/5

Інформація про MBA TIME4U

Адреса

MBA TIME4U знаходиться за адресою: вулиця Космічна, 21, Харків, Харківська область, Україна, 61145

Телефон

Номер телефону: MBA TIME4U є +380 57 754 7965

Веб-сайт

Веб-сайт компанії MBA TIME4U є: mbatime4u.com

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з MBA TIME4U

    Схожі альтернативи поблизу MBA TIME4U

    Go up