StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев
Компанія StatuS FINANCE пропонує професійні послуги з отримання кредиту під заставу нерухомості у Києві. Кредитні брокери забезпечують прозорі умови кредитування та детально роз'яснюють кожен етап процесу, що дозволяє клієнтам відчувати впевненість. Ви отримуєте доступ до значних фінансів для розвитку бізнесу або вирішення особистих завдань завдяки швидкому оформленню та відсутності прихованих платежів.
Спеціалісти компанії приділяють особливу увагу якості обслуговування, забезпечуючи комфортний досвід взаємодії. Кожен запит розглядається індивідуально, що гарантує прозорі умови та чесний підхід до оцінки майна. Високий рівень професіоналізму дозволяє оперативно реалізовувати складні фінансові рішення, забезпечуючи клієнтам надійну підтримку на кожному кроці шляху до отримання необхідних коштів.
Особливості та послуги StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев
- Послуги на місці
- Потрібно записуватися на прийом
Відгуки клієнтів
StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев має рейтинг 5 з 5 на основі понад 29 відгуків у Google
Сподобалося, що менеджер буквально "розклала все по поличках" і дуже детально пояснила всі умови кредитування. Ніхто не квапив, дали достатньо часу для ознайомлення з договором. Це мій перший кредит під заставу, тому я дуже хвилювалася, але з цією компанією все пройшло спокійно. Дуже раджу.
Дуже вдячна за швидке оформлення кредиту. Все пояснили доступно, умови прозорі, без прихованих платежів. Приємне ставлення до клієнтів, відчувала себе впевнено на кожному етапі
Потрібна була велика сума на бізнес — отримала кредит під заставу квартири. Дуже задоволена сервісом і ставленням персоналу. Все зрозуміло і прозоро
Користувались послугою з термінового викупу квартири. Викупили за день. Єдине хотілось трошки більше грошей, але інші і того не давали, хоча по телефону інші компанії дурили і казали суму більшу, а після перегляду починали зменшувати вартість та пропонували на багато менше. В принципі роботою компанії ми задоволені. Зауважень та нарікань немає.
Кредитувався ще рік тому і ось тепер коли закрив кредит вирішив залишити відгук. На початку коли шукав та отримував кредит було дуже моторошно і не зрозуміло. Але ось зараз я можу з певністю порекомендувати дану компанію. Все що обіцялось все було виконано. Хлопці та дівчата не дарма їдять свій хліб. Гарна альтернатива банківським позикам. Головне швидко і не дорого.
Статус Фінанс це кредит для тих хто цінує свій час. Поки була на роботі, подала заявку та відправила всі документи по заставі онлайн, на наступний день вранці вже отримала гроші в нотаріуса. Супер швидко та оперативно.
.Вперше брав кредит під заставу — трохи переживав. Але сервіс виявився професійним, все пояснили. Залишився задоволений.
Інформація про StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев
Адреса
StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев знаходиться за адресою: вулиця Михайла Бойчука, 4А, Київ, Україна, 01103
Телефон
Номер телефону: StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев є +380 67 182 1111
Веб-сайт
Веб-сайт компанії StatuS FINANCE - кредит под залог недвижимости. Кредит под залог квартиры Киев є: statusfinance.kiev.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–21:00
Вівторок: 09:00–21:00
Середа: 09:00–21:00
Четвер: 09:00–21:00
П'ятниця: 09:00–21:00
Субота: 10:00–17:00
Неділя: 10:00–17:00